Axem Thermofloor

Yerden ısıtma yaptırmak istediğiniz bölgenin alanını girerek yaklaşık bir fiyat öğrenebilirsiniz.

Birden fazla kat varsa alanları ayrı ayrı giriniz. 

Toplam Maliyet Yaklaşık Olarak 0  TL +KDV Tutmaktadır.  

....

Yaptırmayı düşündüğünüz yerden ısıtma sisteminin sizde fiyat konusunda bir fikir uyandırması açısından pratik bir program hazırladık. Tek  yapmanız gereken uygulama yaptırmak istediğiniz yerin alan bilgilerini girmeniz. Programımız gerekli hesapları yaparak* size yaklaşık**  bir değer verecektir.

 * Uygulama yapılacak yerin konumu ve nitelikleri ısı hesapları konusunda önemli değişiklikler arz etmekte; buda boru gurup ve metrajlarını dolayısı ile  fiyatı etkilemektedir.


  ** Seçilecek olan boru, kolektör ve izolasyon tipleri fiyatlarda önemli değişiklikler yapmaktadır. Programımızda yüksek kaliteli materyaller ile üst segmentte bir yerden ısıtma sistemi tasarlanarak, PE-RT oksijen bariyerli 5 katman ithal boru,  26 DNS özel folyo kaplamalı yerden ısıtma straforu, Oda oda derecelendirme alt yapısı bulunan, flowmetreli, aktuatör uyumlu, doldurma boşaltma musluğu, otomatik purjörü, termometreleri, ana kesme vanaları ve  askı kelepçesi dahil komple ithal kollektör seti ile yaklaşık fiyatlandırma yapılmıştır. Kenar yalıtım bandı, Boru tutucu klips, Köşe düzeltici dirsek, Şap katkı maddesi, Kollektör dolabı gibi tamamlayıcı montaj elemenaları yaklaşık fiyatlandırmaya dahildir. Ancak otomasyon ürünleri olan, oda termostatı ve aktuatör için ayrıca maliyet değerlendirilmesi yapılmalıdır.

 Fiyatlandırmada : Isı kaynağı (kombi, kazan v.s.),  gaz hattı, şap dökümü, şehir dışı nakliye ve KDV dahil değildir.

Hesaplamalar yaklaşık yapıldığından gerçek değerler için lütfen bizimle irtibat kurunuz. ( Sisteminizin yazları da soğutma yapmasını istiyorsanız fiyatlara soğutma ünitesi ve yan ekipmanları ilave edilecektir. )